Zawsze Sport

Lider z Bydgoszczy za mocny dla Wybrzeża

Żużlowcy Wybrzeża nie dali rady pokonać lidera I-ligowej tabeli i głównego faworyta do ekstraligowego awansu – Polonię Bydgoszcz. Na gdańskim torze lider wygrał 49:41.

17.07.2022 19:02
Niezrozumiała metamorfoza Lechii w Płocku

Źle rozpoczęła ligowy sezon gdańska Lechia, która przegrała w Płocku z Wisłą 0:3.

17.07.2022 17:09
Arka Gdynia górą na inaugurację sezonu w I lidze

Po kiepskiej pierwszej połowie, sztab trenerski i piłkarze wyciągnęli wnioski i pokazali dobrą grę w drugiej części meczu w Bielsku-Białej wygrywając z Podbeskidziem 1:0.

17.07.2022 14:40
Remis Chojniczanki na inaugurację I ligi. Ozdobą bramka z połowy boiska

Bramka z połowy boiska, długa analiza VAR i kontuzja kapitana - inauguracyjny mecz Chojniczanki w I lidze z GKS Tychy zakończył się remisem 2:2.

16.07.2022 16:56
Lechia na celowniku UEFA. Kary za awanturę na trybunach w Gdańsku

UEFA nałożyła kary na Lechię za awanturę na trybunach podczas meczu I rundy kwalifikacji Ligi Konferencji z Akademiją Pandev w Gdańsku. Klub musi zapłacić 50 tysięcy euro, ale kara zamknięcia stadionu na jeden pucharowy mecz została zawieszona na dwa lata.

16.07.2022 13:27
Sopocka haka, czyli kultura rugby z Nowej Zelandii

Wszyscy ubrani na czarno. Tak, jak prawdziwi „All Blacks”. Na boisku zapatrzeni i zasłuchani w to, co mówią do nich trenerzy. Ponad czterdziestka bardzo młodych ludzi w Sopocie poznawała kulturę nowozelandzkiego rugby.

16.07.2022 11:44
Pan Edward znów popatrzy na Sopot i rugby z góry

W sobotę, 30 lipca na plaży w Sopocie po raz 10. zostanie rozegrany turniej Sopot Beach Rugby. To jeden z największych europejskich turniejów w rugby plażowym. Będzie to także 30. edycja Memoriału Edwarda Hodury, twórcy potęgi sopockiego rugby.

16.07.2022 10:00
Lechia Gdańsk-Akademija Pandev, mecz w Gdańsku
Po wygranej 2:1 w Skopje, historyczny awans Lechii Gdańsk

Lechia Gdańsk po zwycięstwie 2:1 w Skopje z Akademiją Pandev awansowała do II rundy kwalifikacji Ligi Konferencji. Tam będzie już znacznie trudniej, bo na biało-zielonych czeka Rapid Wiedeń.

14.07.2022 18:58
Ryszard Tarasiewicz: Jeśli chce się wygrywać, to trzeba mieć siłę

W niedzielę w Bielsku-Białej piłkarze gdyńskiej Arki zmierzą się z Podbeskidziem w pierwszym meczu o I-ligowe punkty w sezonie 2022/23. Celem żółto-niebieskich jest awans do ekstraklasy.

14.07.2022 15:57
Gdynianin chce przepłynąć jezioro Loch Ness! Jako pierwszy w historii Polak

Zmierzy się z zimnymi wodami jeziora Loch Ness. Płynie, by zebrać pieniądze na zakup łóżek dla rodziców małych pacjentów „Szpitali Pomorskich” w Gdyni.

14.07.2022 10:53
Transfer do Gruzji. Anton Szaszero odchodzi z Rugby Club Arka Gdynia

Znakomity ukraiński rugbista rozstaje się z gdyńskimi „Buldogami”. Anton Szaszero dostał propozycję gry od gruzińskiego klubu Batumi RC.

12.07.2022 15:50
siatkowka
Polscy siatkarze stracili seta, ale wyraźnie pokonali Słowenię w Ergo Arenie

Reprezentacja polskich siatkarzy zwycięstwem 3:1 nad Słowenią zakończyła fazę wstępną Ligi Narodów FIVB. W wypełnionej i głośno dopingującej naszą drużynę hali Ergo Arena rywale - niewygodni dla naszych siatkarzy Słoweńcy - wygrali tylko jednego seta, choć zwycięstwo za trzy punkty dawało im awans do finałowej ósemki Ligi Narodów. Polska drużyna wkrótce wyjeżdża na turniej finałowy do Bolonii, gdzie w pierwszym meczu zmierzy się z Iranem.

09.07.2022 21:49